Een Doos vol Kruimels

Ingezonden door Anoniem op vr, 10/22/2010 - 12:21


Donderdag 25, Vrijdag 26 en Zaterdag 27 November 2010

Auteur: Neil Simon, Regie: Ton Vos


Neil Simon, de ongekroonde koning van de komedie is, zoals u weet, een briljant toneelschrijver. Hij bekritiseert met zijn scherpe pen het dagelijks leven. Een van de bekendste stukken van zijn hand (pen) is het stuk dat we voor u gaan spelen: “Een doos vol kruimels”. Een wrange komedie waarin de afwisseling tussen komische en tragische momenten het publiek intens laten meeleven met de personages.

Vera, een gewezen nachtclubzangeres, wil na haar ontwenningskuur een nieuw leven beginnen. Ze verwacht begrip en ondersteuning van haar omgeving, maar haar vrienden hebben alleen oog voor hun eigen problemen... Haar knappe vriendin Ellen wordt geconfronteerd met het ouder worden en Johan een bevriend acteur, mist alweer de kans van zijn leven... Van haar vroegere minnaar Rudy hoeft Vera ook al niet veel te verwachten... gelukkig is er tienerdochter Tess die bij haar intrekt. Zal Vera opnieuw haar troost in de drank zoeken? Het lijkt erop dat aan het einde van het stuk de rollen tussen moeder en dochter helemaal zijn omgedraaid, en Tess beter voor haar moeder kan zorgen dan andersom...

Cast

Vera van Malen Jolanda Raven
Johan de Keizer Tom Vlug
Ellen Geertje Vogel
Tessa Iris Veerman
Mark 1 Koen Vos
Mark 2 Wouter Kayser
Rudi Dankers Ton Vos
   
Regie Ton Vos
Souffleur/regie assistente Truus v.d. Kant
Techniek Alfred Kayser
Decor Eigen groep
Grime Marjan de Groot

Aanvang 20.15 uur.
Locatie: Vitusgebouw
Kaarten a 5 euro per persoon kunt u reserveren bij Els Schaapherder, telefoon: 035-5256904