Drie is te veel!

Ingezonden door admin op zo, 11/21/2010 - 14:59

13, 14 en 15 november 2008

DRIE IS TE VEEL!

Regie: Jitske Altenburg    Auteurs: Blaaser, John sr. en jr.

Een komische voorstelling met Ton Vos als de "Huisknecht"
Drie is teveel!"Drie is te veel' brengt ons terug naar de zestiger jaren. De familie Gravesande is in nerveuze afwachting van de komst van de steenrijke familie Oldenbach. Deze heeft een huwbare zoon in de aanbieding en een verbintenis met de dochter des huizes zou dan ook geen slechte zaak zijn. Alles wordt uit de kast gehaald om de Oldenbachs grandioos te ontvangen.
Maar dan slaat het noodlot toe. Het hoofd van de huishouding, hun steun en toe-verlaat in deze spannende tijden, valt van de trap en daarmee dreigt de zorgvuldig voorbereide ontvangst in duigen te vallen. Volledig ten einde raad doen ze een beroep op de toevallig aanwezige monteur van de verwarmings-ketel, Driekus, om hun huisknecht zolang te vervangen. Dit hadden ze beter niet kunnen doen, want vanaf dat moment loopt alles letterlijk en figuurlijk in de soep...

Cast

Drie Ton Vos monteur
Paul Gravensande Tom Vlug advocaat
Mary Gravensande Truus van de Kant zijn vrouw
Enny Gravensande Jolanda Raven hun dochter
Eduard Oldenbach Alfred Kayser industrieel
Thea Oldenbach Shary Martijn zijn vrouw
Fred Oldenbach Ernst Bargeman hun zoon
Oma Oldenbach Gerda Brouwer oma
Dokter Link Gert-Jan Castel dokter in de nat. historie
Emma Karin Visser bediende
Loes Karin Visser vrouw van Lou de bokser
Jansje Marjan Kleef dienstmeisje, dochter van Lou
Bella Marjan Kleef dochter van Drie
Dokter Droppie Yvonne Boor-Kortekaas Huisarts
Burgemeester Yvonne Boor-Kortekaas Burgemeester
Regie Jitske Altenburg
Licht en geluid Ben van Logchem