Een trouwring mag niet knellen

Ingezonden door alfredkayser op zo, 02/27/2011 - 20:41

Regie: Tom Vlug

Donderdag 14, Vrijdag 15 en Zaterdag 16 April 2011

Auteur: Claude Magnier, Vertaling: Jenneke v.d. Heiden & John Lanting


John Lanting heeft deze dolkomische klucht bekend gemaakt en is door hem gebaseerd op Claude Magniers toneelstuk: "Blaise" uit 1959. Primeur voor deze voorstelling is dat regie in handen is van Tom Vlug, geassisteerd door Alfred Kayser. De hoofdrollen zijn voor Ton Vos als de berooide kunstenaar en Iris Veerman als de bedienster.

Een berooide kunstenaar met adels titel huurt voor twee weken een duur appartement in het centrum van Den Haag, omdat hij indruk wil maken op de rijke man, wiens dochter hij wil trouwen. Eigenlijk is het een idee van zijn minnares om van hun geldproblemen af te komen, maar tot nu kost het alleen maar geld. Hij heeft het uitzendbureau gevraagd om een butler te sturen, maar er verschijnt een meisje van het platteland dat maar weinig ervaring heeft als dienstbode.

Cast

Boudewijn van Benthuizen Ton Vos
Marie (bedienster) Iris Veerman
Mathilde Truus van de Kant
Suze Yvonne Boor-Kortekaas
Karel Klapwijk Gert-Jan Castel
Stine Klapwijk Els Schaapherder
Ankepiet Klapwijk Jolanda Raven
Conchita Danielle Lambour
   
Regie Tom Vlug
Regie assistent Alfred Kayser
Souffleur Marjan Meulendijk
Techniek Joost Schaapherder
Decor Eigen groep
Grime Marjan de Groot

Aanvang 20.15 uur.
Locatie: Vitusgebouw, Kerklaan 10, Blaricum