Voorstelling: 't Heen & Weer

Ingezonden door admin op ma, 02/06/2012 - 11:54

Regie: Marita Delfos

Run for Your Wife / Goeie Buren

Auteur: Ray Cooney

Vertaling: René van Vooren


19, 20, en 21 april 2012

't Heen & Weer is de klucht "Run for Your Wife" van Ray Cooney vertaald uit het Engels door René van Vooren. In Nederland kwam deze klucht in 1984 voor het eerst in de theaters. Tien jaar later kwam John Lanting met zijn Theater van de Lach met een eigen versie van deze klucht onder de titel Kink in de kabel. Wij brengen nu deze onder de titel 't Heen & Weer, onder regie van Marita Delfos.

Het gaat over de taxichauffeur Leo de Wit (Ton Vos) die een dubbelleven leidt. Omdat hij onregelmatige werktijden kent, krijgt hij het voor elkaar om zowel met zijn vrouw Marga (Annemieke Rigter) in Amsterdam-Oost als met zijn andere vrouw Tineke (Bernadet Sertons) in Amsterdam-Noord te leven. Doordat hij bij een incident het ziekenhuis in wordt geslagen, geeft hij bij vergissing op verschillende momenten zijn beide adressen in Amsterdam op en dit is het begin van vele moeilijkheden. Met behulp van zijn bovenbuurman Koos Tuinman (Alfred Kayser) in Amsterdam-Oost probeert hij die moeilijkheden het hoofd te bieden, terwijl de bovenbuurman Barend Lorje (Gert-Jan Castel) in Amsterdam-Noord probeert de badkamer te redden.

Met de sterke cast, met nieuwe leden Annemieke Rigter, Bernadet Sertons en Stefan Moerkens (Rechercheur Bulthuis), en met de gastspeler Lex de Roo als Rechercheur Harmsen en de bezielende regie van Marita Delfos belooft dit een hele dolkomische klucht te worden, waar weer vele lachsalvo's zullen vallen.

Cast

 • Leo de Wit: Ton Vos
 • Marga de Wit: Annemieke Rigter
 • Tineke de Wit: Bernadet Sertons
 • Koos Tuinman: Alfred Kayser
 • Rechercheur Harmsen: Lex de Roo
 • Rechercheur Bulthuis: Stefan Moerkens
 • Barend Lorje (Babs): Gert-Jan Castel
 • Persfotograaf: Iris Veerman
 • Regie: Marita Delfos
 • Regie-assistentie: Iris Veerman
 • Souffleur: Yvonne Boor-Kortekaas
 • Techniek: Ben van Logchem