Voorstelling: Rumors

Ingezonden door admin op ma, 10/01/2012 - 17:27

Regie: Frank van den Berg

Auteur: Neil Simon. Vertaling: Nicolet Steemers

8, 9, 10 november 2012

Vier koppels zijn uitgenodigd op het tienjarig huwelijksfeest van hun vrienden, de vice-burgemeester van New York en zijn vrouw. Het feest gaat niet door, want de jubilaris heeft zichzelf door het hoofd geschoten (slechts een lichte verwonding aan zijn oor) en zijn vrouw wordt vermist. Zijn advocaat besluit dat het niet verstandig is om de zaak uit te laten lekken (hoewel hij er geen idee van heeft wat er eigenlijk precies is gebeurd) en de ene smoes lokt de andere leugen uit. De zaak wordt steeds ingewikkelder naarmate er meer gasten arriveren. Op het laatst weet niemand meer wie wie nu welk verhaal op de mouw heeft gespeld en waarom.

Cast

 • Chris: Bernadet Sertons
 • Ken: Lex de Roo
 • Len: Stefan Moerkens
 • Claire: Annemieke Rigter
 • Ernie: Peter du Bois
 • Cookie: Marita Steenbeek
 • Glenn: Alfred Kayser
 • Cassie: Iris Veerman
 • Agent: Marijke Visser
 • Agent: Joost Schaapherder
 • Souffleur: Yvonne Boor-Kortekaas
 • Licht & Geluid: Kasper Wiegers en Robert Smit