Voorstelling: De Flat van Jet!

Ingezonden door admin op ma, 03/11/2013 - 10:45

Regie: Ton Vos

Auteur: Haye, van der Heyden

18, 19, 20 april 2013‘De Flat van Jet’ is een echte klucht met deuren en overspel en misverstanden.
Alles d’r op en d’r aan.

Jet heeft een flat in de stad waar ze haar minnaar Karel ontmoet. Maar ze wil van hem af. En de flat heeft ze dan eigenlijk ook niet meer nodig. Karel, die ook getrouwd is – wat Jet niet weet want ze is nogal jaloers – leent de flat wel eens uit aan zoon André, die daar wel eens met een vriendinnetje komt. Maar dan neemt één van die vriendinnetjes, Natas, die op zoek is naar woonruimte, Veertje, de dochter van Jet, mee, want die zoekt ook. En dan gaat het mis. Jet mag niet weten dat… en Karel mag niet weten dat… en Veertje mag helemaal niet weten dat… En dan verschijnt ook nog eens Jules de man van Jet en die mag helemaal niets weten!

Cast

  • Jet: Bernadet Sertons
  • Karel: Tom Vlug
  • Jules: Lex de Roo
  • Natas Iris Veerman
  • André: Stefan Moerkens
  • Veertje: Wendy Smit
  • Regie: Ton Vos
  • Regie-assistent: Yvonne Boor-Kortekaas
  • Licht & Geluid: Ben van Logchem