Maar onder de pannen broeit het!

Ingezonden door admin op di, 12/03/2013 - 21:18


Op 28, 29 en 30 november speelden wij de komedie "Maar onder de pannen broeit het!'".
   

Reactie van de schrijver Aris Bremer:

Met veel genoegen zag ik j.l. zaterdag de allereerste voorstelling van mijn nieuwe komedie "MAAR ONDER DE PANNEN BROEIT HET...", Toneelvereniging Blaricum bracht deze "wereldpremière".
De vele verwikkelingen werden helder neergezet, de mise-en-scène was doordacht wat bij al die toestanden in dat kamertje wel een opgave is. De regie verdiende een dikke plus. Maar ook aan de cast was heel veel te genieten, daar was geen enkele zwakke schakel.
Een compliment verdienen ook de makers van het uitgekiende decor, het kleine toneel was omgetoverd tot de zolderkamer waar al die verwikkelingen zich toch logisch konden afspelen.We kijken zelf met trots en voldoening terug op deze voorstellingen, maar gaan nu ook weer snel aan de slag met de volgende voorstelling in het voorjaar! Wat en wie wordt nog bepaald maar we gaan er zeker weer wat moois van maken.