Moordfamilie door Joep Sertons

Ingezonden door admin op za, 02/15/2014 - 14:24

Op 8, 9 en 10 mei 2014 brachten we een "Moordfamilie" onder regie van Joep Sertons. Een moordmysterie in een puissant rijke familie in de hotel business.

Kris Wildervank, getrouwd met de niet zo aantrekkelijke Gerda, dochter van de zeer vermogend hoteleigenaar Ewout van Sassenheim, die tijdens een vakantie in Zwitserland verongelukt is. Boze tongen beweren echter dat zijn vrouw Iduna hem hierbij een handje geholpen heeft. Zijn lichaam is nog steeds niet gevonden en dat vinden moeder en dochter niet prettig, omdat het testament dan niet geopend kan worden.


Het zijn spannende avonden geworden met een bijzondere ontknopping.

Donderdag 8, vrijdag 9, zaterdag 10 mei 2014.

Vitusgebouw, Kerklaan 10, Blaricum

Aanvang voorstelling: 20:15