Voorstelling: Bruidegom op hol!

Ingezonden door admin op ma, 10/13/2014 - 12:24

Op 20, 21 en 22 november 2014 brengen we het blijspel "Bruidegom op hol" onder regie van Ton Vos

Kaarten a 6 euro per persoon kunt u reserveren via:

De jonge, welgestelde schrijver Cees Hoogervorst leeft een rustig leventje met zijn secretaresse Carlijn en huishoudster Geertje. Hij is als kind geadopteerd en zijn adoptie ouders zijn overleden. Op een dag krijgt hij bezoek van de Duitser Helmut Kurtfinger en diens dochter Lotte.


Zij brengen hem onthutsend nieuws. Helmut beweert zijn vader te zijn. Tijd om daar rustig over na te denken krijgt hij nauwelijks, want er wordt bij hem ingebroken, waarbij taxichauffeur Hein gewond raakt, zijn huishoudster krijgt plotseling last van bloemenwater allergie en doet heel vreemd.
Haar dochter Miranda toont wel heel openlijk haar gevoelens voor hem, en tot overmaat van ramp komt de inbreker terug op de plaats van het misdrijf.
Of…zit het toch anders?Donderdag 20, vrijdag 21, zaterdag 22 november 2014.
Vitusgebouw, Kerklaan 10, Blaricum
Aanvang voorstelling: 20:15