Hotel Victoria, Motief voor Moord

Ingezonden door admin op zo, 02/21/2016 - 17:20

21, 22 en 23 april 2016 spelen we
de komedie: "Hotel Victoria, Motief voor Moord" van Jo Snoeren en onder regie van Jos Rigter


Als Vera na een korte vakantie naar haar hotel terugkeert, is dat het begin van een zeer spannende en emotionele week. Diverse mensen doen om allerlei redenen het hotel aan. Debbie, een jonge en hongerige zwerfster; een onbekende man die zijn auto tegen een boom geparkeerd heeft; en de Belgische Tessa, die in het donker de weg is kwijtgeraakt.

Ook Vera’s in het criminele circuit verkerende broer Leendert en haar vriendin Yvette maken hun opwachting. Dan is er ook nog haar moeder Victoria, ex actrice, net terug uit een inrichting, die op haar zenuwen werkt door steeds maar weer teksten van Heijermans en Shakespeare te citeren.

Naarmate de week vordert blijkt dat diverse personen op de een of andere manier met elkaar te maken hebben. Een familiefoto aan de muur geeft aanleiding tot wilde speculaties en Hotel Victoria blijkt het motief voor moord te zijn.

Repetitie foto's

Kijk voor foto's en meer informatie op:


Reservereren

Kaarten a 7 euro per persoon kunt u reserveren via:

Voorstellingen: Donderdag 21 april, Vrijdag 22 april, Zaterdag 23 april
Aanvang 20:15 uur. Zaal open: 19:30 uur.
Locatie: Vitusgebouw, Kerklaan 10, Blaricum