Op blote voeten in het park!

Ingezonden door admin op za, 03/25/2017 - 15:30

Op 20, 21 en 22 april a.s. speelden we de komedie “Op blote voeten in het park” onder regie van Frank van den Berg. Dit stuk is een vertaling het toneelstuk "Barefoot in the park” van Neil Simon. Het gaat over een pas getrouwd stel, Corrie en Paul, dat zich al vrij gauw bewust wordt van het onvermogen om met elkaar te leven en elkaar werkelijk lief te hebben. Herkenbare tragiek in een komische verpakking met een happy ending. "Barefoot is the park" is ook bekend als verfilimg met Robert Redford en Jane Fonda.

De spontane, impulsieve Corrie (Yvonne Boor-Kortekaas) zoekt een appartement voor hen uit waar ze direct helemaal verliefd op is. De ordelijke, behoudende Paul (Ronald van der Woude) schrikt zich echter een ongeluk als hij het appartement voor de eerste keer ziet. De merkwaardige bovenbuur Victor Velasco (Peter Dubois) gebruikt hun appartement als doorgangsroute om door het raam van zijn eigen appartement te klimmen. En de schoonmoeder van Paul, Ethel Banks, (Els Schaapherder) maakt het met haar bezoekjes niet eenvoudig. Na een buitengewoon romantisch begin van hun huwelijk komen de twee uiteenlopende karakters al snel hevig met elkaar in botsing. Gastregisseur Frank van den Berg maakt deze komedie met sterke teksten een vrolijk spel waarin de spelers zich helemaal kunnen uitleven.